Rolety zewnętrzne

ROLETY ZEWNĘTRZNE WARSZAWA I OKOLICE

rolety zewnętrzne Warszawa

ROLETY ADAPTACYJNE

Przeznaczone do już istniejących, wykończonych budynków. Spełniają funkcję zabezpieczającą przed dewastacją okien oraz stanowią dodatkową barierę antywłamaniową. Dzięki konstrukcji z profili aluminiowych, których wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa są również bardzo dobrym izolatorem ciepła i wpływają na lepszą izolację akustyczną. Sterowane ręcznie lub elektrycznie na włącznik ścienny lub pilota. Istnieje także możliwość zintegrowania w jednej skrzynce rolety z moskitierą rolowaną. Dostępne w szerokiej gamie kolorów RAL oraz drewnopodobnych. W ofercie znajdziecie Państwo cztery typy skrzynek, dzięki czemu rolety mogą spełniać również rolę dekoracji budynku:

  • kanciaste
  • ćwierćowalne
  • półowalne
  • owalne

Sposób montażu: skrzynka wraz z prowadnicami montowane do ościeżnicy lub do ściany budynku.

ROLETY PODTYNKOWE

Przeznaczone głównie do nowo budowanych budynków. Spełniają funkcję zabezpieczającą przed dewastacją okien oraz stanowią dodatkową barierę antywłamaniową. Dzięki konstrukcji z profili aluminiowych, których wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa są również bardzo dobrym izolatorem ciepła i wpływają na lepszą izolację akustyczną. Rolety podtynkowe są wkomponowane w elewację budynku i stanowią jej integralną część, jednocześnie nie naruszając bilansu energetycznego budynku. Sterowane ręcznie lub elektrycznie na włącznik ścienny lub pilota. Istnieje także możliwość zintegrowania w jednej skrzynce rolety z moskitierą rolowaną. Widoczne elementy w rolecie (t.j. , pancerz, i prowadnice) dostępne są w szerokiej gamie kolorów RAL oraz drewnopodobnych. Sposób montażu: skrzynka znajduje się w warstwie ocieplenia i jest niewidoczna, prowadnice montowane są do ościeżnicy, dostęp do klapy rewizyjnej od strony zewnętrznej.

ROLETY NADSTAWNE

Przeznaczone głównie do nowo budowanych budynków. Spełniają funkcję zabezpieczającą przed dewastacją okien oraz stanowią dodatkową barierę antywłamaniową. Skrzynka wykonana jest z PVC, posiada strukturę komorową z dociepleniem. Pancerz wykonany z z profili aluminiowych, których wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa. Dzięki temu są bardzo dobrym izolatorem ciepła i wpływają na lepszą izolację akustyczną. Są uniwersalnym rozwiązaniem, możliwe jest wykonanie montażu bez zabudowy, z zabudową częściową lub pełną. Dzięki konstrukcji można wykonać zestaw kilku rolet w jednej skrzynce. Sterowane ręcznie lub elektrycznie na włącznik ścienny lub pilota. Istnieje także możliwość zintegrowania w jednej skrzynce rolety z moskitierą rolowaną. Widoczne elementy w rolecie (t.j. , pancerz, prowadnice) dostępne są w szerokiej gamie kolorów RAL oraz drewnopodobnych. Sposób montażu: rolety nadstawne montuje się razem ze stolarką okienną, skrzynka nakładana na ościeżnice, prowadnice montowane są do ościeżnicy, dostęp do klapy rewizyjnej od strony wewnętrznej (od dołu lub od czoła skrzynki).

ROLETY NADPROŻOWE

Przeznaczone do nowo budowanych budynków. Spełniają funkcję zabezpieczającą przed dewastacją okien oraz stanowią dodatkową barierę antywłamaniową. Kaseta wykonana z twardego styropianu, który stanowi bardzo dobrą izolację termiczną. Rolety nadprożowe są gotowym elementem budowlanym. Sterowane ręcznie lub elektrycznie na włącznik ścienny lub pilota. Widoczne elementy w rolecie (t.j. , pancerz, prowadnice) dostępne są w szerokiej gamie kolorów RAL oraz drewnopodobnych.

Sposób montażu: wbudowana w miejscu nadproża

rolety zewnętrzne warszawa (2)
Darmowa wycena